Стильна чоловіча шкіряна барсетка через плече чоловіча з натуральної шкіри НТ
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9366-6
2 200 ₴
Показати оптові ціни+380503012360
- +380 (50) 301-23-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловіча барсетка з натуральної шкіри HT .
Має одну довгу тканинну знімну ручку ( 160 см ― довжина регулюється).
Розміри 16,5 * 21 * 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴











