Стильна чоловіча сумка шкіряна барсетка через плече Чоловіча НТ
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2067-3
2 860 ₴
Показати оптові ціни+380503012360
- +380 (50) 301-23-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловіча барсетка з якісної натуральної шкіри HT.
На передній стороні виробу розташований клапан
Із зворотного боку барсетки розташований глибокий прорізна кишеня на блискавці.
Має одну довгу тканинну незнімну ручку ( 160 см ― довжина регулюється).
Розміри 25,5 * 22,5 * 6см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴









