Сумка клатч барсетка чоловіча шкіряна чорна НТ
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7935-279-22
1 980 ₴
Показати оптові ціни+380503012360
- +380 (50) 301-23-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка Клатч Барсетка чоловіча шкіряна чорна - ідеальний вибір для сучасного чоловіка , який цінує комфорт і вигляд.
Модель має зручний формат з одним віділенням на блискавці , що дозволяє зручнро розмістити телефон , документи, гаманець та інші необхідні речі.
Носиться як у руці , так і через плече.
Розмір: 22 *13,5 * 3,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴











